Mesiac: máj 2020

Mačací strom

Mačací strom

Škrabanie a brúsenie si pazúrikov je pre mačku absolútnou prirodzenosťou. Je dôležité mať v prostredí, kde žijú mačičky dostatok predmetov na ich brúsenie. Škrabadlá s vertikálnymi i horizontálnymi plochami na škriabanie su super. 

Ragdoll

Ragdoll

Ragdolly sú veľmi prítulné a maznavé mačky, ktoré sa rady nechajú pestovať na rukách. Vyžadujú pozornosť a prejavy náklonnosti. Nebývajú agresívne ani nevrlé. Sú to rodinné mačky, a to ako vo vzťahu k rodine ľudskej, tak aj mačacej. Ich povaha je na pol ceste medzi …

Cornish rex

Cornish rex

Cornish rex patrí svojím vzhľadom k nápadným plemenám. Srsť mačičky je krátka, zvlnená a je preslávená svojou mäkkosťou a hebkosťou. 

Continue reading Cornish rex
Hotelové ihrisko

Hotelové ihrisko

Každá mačička je osobnosť a každá je iná. Po skúsenosti v hoteli s mnohým chlpáčmi však musíme povedať, že niečo majú aj spoločné a to zvedavosť. Akurát každú mačičku zaujme niečo iné. Preto sa snažíme zabezpečiť pre ne v hoteli dostatok podnetov, ktoré mačičky zaujmú …

Výbeh pre mačičky

Výbeh pre mačičky

Bezpečné prostredie vo vnútri v kombinácii so zabezpečeným balkónom, terasou alebo vonkajšou voliérou je super pre každého chlpáča. Preto sme sa rozhodli postaviť našim mačacím hosťom vonkajší výbeh.