Odporúčania

Hotel Spokojná mačka som začala využívať, keď môj kocúr Tom bol ešte mačiatko (2019), lebo som nenašla zodpovedného človeka, ktorý by ho počas mojej neprítomnosti s láskou opatril. Najviac som sa obávala, že by prípadnému opatrovníkovi utiekol, alebo keby nastal nejaký problém, obratom by ma kontaktovali, že si mám pre neho prísť. A to by bola na dovolenke, prípadne na služobnej ceste veľmi zlá správa. Okrem toho – nie veľa ľudí je ochotných po zvieratku upratovať a sledovať, ako mu pazúrikmi „vylepšuje“ sedačku. Hotel som si dobre obzrela a hneď mi bolo jasné, že ho prevádzkujú ľudia, ktorí majú zvieratká radi. Okrem „hostí“ majú aj vlastné micky na dvore a do starostlivosti o mačičky sú zapojené aj dcéry domácich. Takže môj Tomíček získal nielen kopu chlpatých kamošov, peknú veľkú voliéru, vonkajší výbeh, ale aj svoju „chyžnú“, „servírku“ a „babysiterku“. Hotel je čistý, pekne zariadený, s funkčnými preliezkami a hračkami. Dievčatá mačičky pomojkajú, popestujú a pohrajú sa s nimi. Ale za najväčší benefit pokladám istotu, že vďaka dvojitým dverám mačičky nemôžu utiecť a keby nedajbože niektorá ochorela, majitelia s ňou absolvujú návštevu lekára bez toho, aby som sa musela náhliť pre svoje zvieratko a obávať sa, čo sa s ním deje. Samozrejme, každá mačička je iná a má svoju povahu. Niektorej možno chvíľu trvá, kým sa s ostatnými začne kamarátiť. Môj Tom je však po príchode k Rajnákovcom taký nadšený, že keď odchádzam, ani mi nevenuje pohľad. Okamžite si hľadá kamošov (v júli a v auguste bolo v hoteli asi 20 mačičiek, cez Vianoce podobne) a „labka hore – ide sa žiť“:-) Vianoce 2019/2020 pobudol v hoteli celý mesiac a na fotkách vidno, že to bol najlepší darček, aký som mu mohla dať. 

Nora  K.

Dobry den pan Rajnak,

Chceli by sme sa Vám a Vašej rodine poďakovať za varovanie našej Belly počas našej dovolenky.Ocenujem Vašu ústretovosť a ochotu vziať našu mačičku aj napriek tomu, zž sme o pobyt požiadali len deň pred odchodom na dovolenku, nakoľko nam varovanie odriekli známi na poslednú chvíľku.Naša Bella sa citila vo vašom hoteli skvele a bolo o ňu prvotriedne postarané. Pozitívna atmosfera a láska je u vás všadepritomná a to cítia i mašišky. Preto sa u vás dobre cítia.  Dakujeme ešte raz a určite do budúcna znova využijeme vás hotel. Veľa šťastia a spokojných zakaznikov praje Ľubica.

Liebe Familie Rajnak,

ein dickes und herzliches Dankeschön für die liebevolle und äußerst professionelle Betreuung unserer kleinen Bella. Sie hat sich in Ihrem Hause, bei Ihrer Familie und auch bei Ihren Artgenossen sehr wohl gefühlt. Sie hat sogar ein wenig zugenommen, das beweist dass es ihr bei Ihnen sehr gut ging. Meine Familie und ich finden es toll, dass es eine solch großartige Möglichkeit wie Ihre Katzenpension gibt, um den kleinen Schmusetieren eine sicheres zu Hause zu geben und auch ein großes Gefühl von Geborgenheit, selbst wenn „Herrchen oder Frauchen“ mal verreisen „müssen“. Tolle Sache! Mit Artgenossen spielen, im Freigehege Neues zu erkunden oder einfach mal in einer anderen Umgebung für sich alleine sein können, das ist die Katzenpension der Familie. Es ist schön und beruhigend zugleich seine Katze in guten, kompetenten Händen zu wissen. Wir empfehlen diese Pension sehr gerne weiter und kommen auch sehr gerne wieder, denn….                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      der nächste Urlaub kommt bestimmt. Vielen lieben Dank

Oliver

Váš mačací hotel som využila prvýkrát a priznám sa, spočiatku som mala obavy ako to bude znášať kocúrik a kde bude umiestnený. Stretnutie s majiteľom bolo ústretové a milé, porozprával a vysvetlil všetko potrebné a keď som nakukla dnu, hneď zo mňa opadli všetky obavy. Čisté, voňavé a presvetlené priestory s voliérou, vidno že majú vzťah k mačičkám. Niekoľkokrát mi aj poslali fotku alebo video, keď som požiadala. Nemám čo vytknúť. Mačičkám sa venujú a je o nich dobre postarané. Som spokojná a v búducnosti jedine SPOKOJNA MACKA?

Sona K.

Hotel Spokojná macka sme využili po prvýkrát. Bolo to na poslednú chvíľu pred našou nečakanou cestou, ale majiteľ bol veľmi ochotný a vyšiel nám v ústrety. Naša mačička je vždy vystrašená z nového prostredia, ale bolo vidno, že majiteľ ma bohaté skúsenosti, s ktorými sa s nami ochotne podelil. Hotel bol priestranný a presvetlený, veľmi čistý a dobre udržiavaný. Určite sa tam vrátime pri našej ďalšej ceste. Ďakujem.

Ivana Taw.

Naša osobná skúsenosť s hotelom SPOKOJNÁ MAČKA začala asi pred dvomi rokmi. Ako asi všetci majitelia mačiek a kocúrov aj my sme boli nadšení naším mačiatkom. A až do momentu našej prvej dovolenky, keď sme si uvedomili, že nemáme kam „odložiť“ našu mačičku. Najprv sme to riešili rodinnými príslušníkmi, ale samozrejme nie všetci sú v našom okolí, a dovoz a odvoz mačičky bol komplikovaný. Tak sme popozerali internet a našli sme kontakt na hotel SPOKOJNÁ MAČKA. Už po prvom ubytovaní sme vedeli, že majitelia prevádzkujú hotel nie za účelom rýchleho zarobenia finančných prostriedkov, ale hlavne preto, lebo majú radi mačičky. Prístup bol promptný, a hlavne fantastický. Z majiteľov je v prvom rade vyžaruje dobrá energia a láska k zvieratám. A to si myslím, že je hlavné kritérium. Preto hotel SPOKOJNÁ MAČKA odporúčam všetkým majiteľom mačacích rodinných príslušníkov.

rodina Rép.

S Vaším hotelom som úplne spokojný vždy keď som potreboval ste boli ochotný mačku prijať a keď som ju vyzdvihol bola úplne spokojná, čistá a perfektne o ňu bolo postarané. Všetkým čo potrebujú ubytovať zieratko, odporúčam Váš hotel.

Lukáš Pop.

Mozem len doporucit – my sme velmi spokojni zakaznici. O nasu Kitty bolo viackrat velmi dobre postarane, vratila sa domov v absolutnej pohode ( v lete roku 2016 stravila v hoteli dokonca az 14 dni bez prerusenia ). Majitelia nam vysli vzdy maximalne v ustrety a zaroven nevahali investovat cas do stretnutia pred ubytovanim‘ a oboznamenim nas, ako to v hoteli ‚chodi‘, ukazali nam ostatne macky a podebatovali s detmi.

Martina Kop.

I wish to thank you very much for the services you rendered to me and to my cat, Archie. I have really appreciated your flexibility and the care with which you treated my cat. The service was very good, and I will use it for sure again. I will for sure recommend you to my friends.

Best regards
Antonio

Thank you very much to Gabriel and his family team in taking care so nicely after our cat Franka during her stay in your cat hotel ‚Spokojna Macka‘! We brought Franka multiple times when we needed to go on vacation or are out of town and we really appreciate very nice attitude to us and our cat. We can always rely on your help in hosting our cat in your hotel whenever needed. Franecka always comes back happy and healthy while also she makes friends with other cats ? Especially nice to be receiving updates in photos and news, so we are not worried about how she is doing. We are lucky to have discovered such a safe and lovely hotel for our Franka and will certainly bring her back! Thank you very much!

Best regards, Rużena and Jordan

Meine beiden Katzen (8 und 16 Jahre) waren jetzt schon ein paar Mal in dieser Katzenpension. Gabriel und seine Familie kümmern sich prima um das Wohl aller Katzen. Sie spielen mit ihnen im „Gemeinschaftsraum“ und achten auch auf etwaige gesundheitliche Veränderungen, die notfalls umgehend per Email mitgeteilt werden, damit weiteres Vorgehen abgesprochen werden kann. Die neuen Boxen sind sehr geräumig und stets gepflegt, das Futter hochwertig. Man kann aber auch selbst Futter für seine Katzen mitbringen. Das vertraute Verhältnis meiner beiden Katzen zu Gabriel zeigt mir, daß sie sich dort wohl fühlen. Ich werde sie immer wieder gerne dorthin bringen.

Kind regards,
Tina